CENTRUM MONITORINGU LOCAL NETWORK

Czym się zajmujemy?

Tworzymy rozwiązania monitoringu wizyjnego, które od 2003 roku służą poprawie bezpieczeństwa mieszkańców osiedli w całym kraju. Specjalizujemy się w instalacji systemów dla potrzeb dużych osiedli i budynków mieszkalnych administrowanych przez największe Spółdzielnie Mieszkaniowe i Zarządców Nieruchomości.

Stworzyliśmy najnowszą ofertę Centrum Monitoringu skierowaną do spółdzielni, administracji i wspólnot mieszkaniowych.

Dlaczego warto posiadać usługę Centrum Monitoring Local Network?

System monitoringu podpięty do CENTRUM MONITORINGU zmniejsza ryzyko aktów wandalizmu o 80%! Pozwala zapobiegać zniszczeniom!
Spółdzielnie i Wspólnoty oszczędzają nawet do kilkuset tysięcy złotych rocznie dzięki zmniejszeniu liczby dewastacji elewacji, wind, drzwi, szlabanów. Sprawcy wszelkich dewastacji łapani są na gorącym uczynku!
Skutecznie odstrasza chuliganów, złodziei, oraz osoby niepowołane. Patrole interwencyjne pojawiają się na miejscu zdarzenia w ciągu 7 minut od wezwania!
Budynki wyposażone w monitoring z CENTRUM MONITORINGU dodatkowo zyskują dzięki preferencyjnym stawkom ubezpieczeniowym. Poprawie ulega też poziom czystości na klatkach i wokół budynków

Wykwalifikowani operatorzy Centrum Monitoringu przez 24 godziny na dobę obserwują chronione obiekty, pozostając w stałej łączności z patrolami interwencyjnymi i służbami porządkowymi.


CENTRUM MONITORINGU WRAZ Z PATROLEM INTERWENCYJNYM JUŻ OD 799 ZŁ MIESIĘCZNIE!!!

Centrum Monitoringu Local Network pełni rolę prewencyjną. Na monitorowanych przez nas obszarach ilość przestępstw i wykroczeń spadła o 80%. Z policyjnych statystyk wynika, że w miejscach gdzie skierowane są kamery praktycznie nie dochodzi do rozbojów, aktów wandalizmu oraz innych przejawów przestępczości. Nasze patrole pojawiają się w miejscu zdarzenia w trakcie jego trwania, dzięki temu sprawcy złapani są na „gorącym uczynku”. Skuteczna ochrona polega na zapobieganiu przestępstwom, nie zaś na reagowaniu po fakcie, kiedy szkody zostały już wyrządzone.


ZADZWOŃ - PRZYJEDZIEMY, DORADZIMY POKAŻEMY JAK DZIAŁA!Local Network Monitoring
ul. Krasnobrodzka 11
03-214 Warszawa

telefon: 22 299 12 23
biuro@localnetwork.com.pl


Porównanie kosztów ochrony fizycznej od 1.01.2017r. z kosztami Centrum Monitoringu Local Network:

* Zespół wyspecjalizowanych operatorów wraz z patrolami interwencyjnymi

** Średnia stawka za 1 godzinę pracy w firmie ochroniarskiej

14 razy taniej niż tradycyjna ochrona.

W ramach abonamentu zapewniamy Państwu:

OCHRONAZapewniamy kontrolę obiektu przez operatorów CENTRUM MONITORINGU 24 godziny na dobę. Operator w chwili otrzymania sygnału o zagrożeniu na monitorowanym obszarze natychmiast przekazuje informacje o rodzaju i miejscu zdarzenia do odpowiednich grup interwencyjnych (patrol interwencyjny, straż pożarna, policja, straż miejska, pogotowie ratunkowe, itp.).Czas reakcji patrolu interwencyjnego nie przekracza 7 minut od zgłoszenia.

U nas nie ma limitu na ilość interwencji patrolu.

OBSŁUGA Na prośbę Klienta nasi operatorzy przeglądają nagrania i przygotowują materiały dowodowe dotyczące kradzieży, aktów wandalizmu czy innych przestępstw. Dokumentacja jest profesjonalnie wyselekcjonowana, opisana i nagrana na płytę - może służyć jako dowód w sprawie.

KONSERWACJA Utrzymujemy system w ciągłej sprawności. W ramach świadczonej przez nas usługi cały system objęty jest programem LOCAL SAFE - oznacza to, że wymieniamy na nowe KAŻDE uszkodzone urządzenie (nawet te zniszczone przez wandali). W przypadku kradzieży kamery natychmiast instalujemy w jej miejscu nieodpłatnie NOWĄ!

Centrum Monitoringu Local Network obsługuje czujniki bezpieczeństwa

Aby zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców, możemy rozbudować system o elementy „inteligentnego domu” takie jak:Dzięki tym rozwiązaniom możemy reagować przy pierwszych oznakach zagrożenia i zapobiegać zniszczeniom i kosztom.

Możemy wymienić kilka najważniejszych korzyści z posiadania całodobowej usługi Centrum Monitoringu Local Network wraz z patrolami interwencyjnymi:

Umowa na Centrum Monitoringu Local Network zawierana jest na 48 miesięcy, w tym czasie nie ponosicie Państwo ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!